O NAS

 

Jesteśmy na rynku już od 2002 roku. Przez ten czas, wypracowaliśmy stabilną pozycję oraz poznaliśmy Państwa zapotrzebowanie i oczekiwania. Przez wiele lat, można było nas odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Gdyni. Od 2015 roku mamy nową lokalizację, jeszcze większa i lepiej wyposażona powierzchnia czeka na Was w Gdańsku (Osowa).

Stała kadra, w której skład wchodzą instruktorzy oraz pasjonaci zawsze chętnie służy pomocą i radą.

W sezonie zimowym zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego sprzętu snowboardowego, narciarskiego oraz szerokiej gamy odzieży i akcesoriów. Na miejscu prowadzimy również profesjonalny serwis zimowy, jako nieliczni w Polsce posiadamy maszynę MONTANA SNOW CRUISER!

Sezon letni natomiast zapełnia nasz sklep po brzegi sprzętem do sportów wodnych. Windsurfing, kitesurfing, SUP, wake – do tego wszystkiego posiadamy szeroki wybór pianek oraz akcesoriów. Na miejscu prowadzimy również serwis całego sprzętu z rodziny SURF - latawce, deski, żagle.

ABCSURF.PL to również baza na Półwyspie Helskim w Kuźnicy. Od czerwca do września prowadzimy tam szkolenia kite, windsurfing, wake oraz wypożyczalnie. Organizujemy również SURF CAMP, są to obozy dla najmłodszych.

Nasza baza w Kuźnicy dzięki rozbudowanemu zapleczu oraz bazie noclegowej idealnie sprawdza się również przy firmowych imprezach integracyjnych.

 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl